Odhodlání

20. ledna 2015 v 19:40
Zdravím Vás,
Opět uplynul nějaký ten čas a já opět píši o událostech několika posledních dní. Nebudeme si nic nalhávat, přestože od návratu do školy uplynula poměrně krátká doba, stalo se toho víc než dost. Musela jsem se rozloučit s přítelem, jelikož studuje v jiném městě než já. Právě toto rozloučení byla asi nejtěžší věc, kterou jsem musela udělat. A možná právě díky tomu jsem si uvědomila jak neskutečně velkou oporu v něm mám.
Také jsem si s hrůzou v očích uvědomila, že přišel čas, kdy musím nějakým způsobem vylepšit známky získané půlročním lenošením. Jak se říká, život je boj a pokud chceš žít musíš bojovat! Ano nejsem zastáncem probdělých nocí se sešitem v ruce, ale přece jen napsat jeden test za jedna, abych přesvědčila učitele, že na "to" mám, zvládnu.
Do toho všeho pokračují mé kurzy angličtiny. Zatím mohu jen doufat, že úspěšně. Ale co mohu říci už teď? Udělám všechno pro to, aby to byla pravda! Nikdo neříkal, že to bude jednoduché. Já dosáhnu svého úspěchu! Možná ne hne, ale jednou to vyjde. Musím jen vydržet a já vydržím. Úspěšně složím zkoušku! Úspěšně změním sebe!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama