Výzvy

24. ledna 2015 v 18:51
Čaute lidi,
Asi si už říkáte, co s tou holkou zase je. Nejdříve píše články o tom jak se nikdy nesmí vzdát a pořád musí bojovat. A pak? Postupně se ztrácí. Vše, co prožíváte se odráží ve Vašich myšlenkách. Vaše mašlenky se odrážejí v tom, co prožíváte. Jsou to dvě důležité součásti, které neoddělíte. Můžete to zkusit, ale neuspějete. Ano, mám strach. Přiznávám. Ale snažím se s ním bojovat.
Když si budete chtít splnit sen, musíte risknout všechno. Ne jen stát v koutě a obávat se, co bude dál? co bude když to nevyjde. Tento týden jsem byla v Brně na dni otevřených dveří Masarykovy univerzity. Mimo jiné jsem měla možnost vyzkoušet si roli moderátora v rádiu. Prostě wow! Nejdřív jsem byla hodně nervózní a samozřejmě to nebyl úplně perfektní výkon, ale bylo to super. Zjistila jsem, že nebyl vůbec žádný důvod se bát. Původně jsem to nechtěla ani zkusit, ale pak ... Obrovská příležitost, nová zkušenost, ... Děkuju všem! Byl to zážitek týdne. Lidi nebojte se přijímat výzvy. Některé vyjdou a bude rádi za své rózhodnutí. Jiné nevyjdou a vy budete mít novou zkušenost a skvělý pocit, že ste se nebáli a šli do toho!


Když něco chcete musíte za tím jít! Výzva je cokoli, co se vám postaví do cesty. Přijměte ji! Poražte ji! A buďte sami sebou. Svět není procházkou po rozkvetlé louce. Je to válka, utrpení, strach. Ale i ty nádherné okamžiky jako čas, který strávíte se svojí rodinou, s kamarády, s milovaným člověkem. Važme si každé drobné chvilky, kdy jsme šťastní, opravdu šťastní.
Být šťastný. Ne, vždy to je lehké. Já vím. Ale nevzdávejte se prosím. To my tvoříme svět. My tvoříme budoucnost. Naše generace v ní bude žít. Prosím, zabojujte se mnou. Každý začněte v sobě. Jedna drobná změna v nás. Jeden úsměv darovaný někomu, kdo už nic nemá. I to je výzva! Výzva, kterou když přijmeme, můžeme změnit někomu celý život. Jeden úsměv dodá člověku víc síly než si myslíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama